Športno društvo Policist Kamnik
14. kolesarski izlet v Ankaran
Članice in člani ŠD Policist Kamnik, Policijskega sindikata Slovenije ter prijatelji smo v torek, 2. junija 2026, uspešno zaključili 14. kolesarski izlet v Ankaran. Zgodnje jutranje kilometre smo začeli ob 5. uri iz Podboršta, nato pa prek Mengša in Šinkovega Turna ter Ljubljane zavili proti Dobrovi, Horjulu in Vrhniki, kjer smo se priključili znani trasi do morja. Po dobrih 140 kilometrih v nogah smo nekaj po 12. uri uspešno prispeli v Ankaran – utrujeni, a zadovoljni.
Na poti nas je tudi letos spremljalo dobro razpoloženje in odlična podpora ekipe. Posebna zahvala gre Janezu in Boštjanu za energijsko oskrbo na poti, Borutu za brezhibno logistiko ob morju ter Dragu in ekipi, ki so poskrbeli, da nihče ni ostal lačen in žejen.
Iskreno se zahvaljujemo tudi našim dolgoletnim podpornikom: Avtoličarstvo Papež, Tlaki Kos Boštjan in Market Ančka – Pirc s.p.,
Hvala vsem 25 udeležencem za športni duh in odlično družbo. Do naslednjega izziva – naj bodo noge spočite, veriga pa naoljena...
S kolesarskimi pozdravi,
Igor